Jak vybrat vhodný nábytek do hotelu, restaurace či kavárny

Chcete si zařídit svůj vysněný interiér? Co všechno vzít v úvahu při výběru zařízení? Pokud si nevíte rady, čtěte dál.....

1. Styl interiéru versus vhodný tvar - výběr nábytku by měl odpovídat konceptu podniku a také svým stylem by měl zapadnout do stylu budovy. U nás si můžete vybrat z replik nebo rustikálního nábytku. Rádi Vám s výběrem poradíme. 

2. Vlastní kolekce - buďte originální! Vyberte si tvar a potah přesně podle Vašich představ a přání. První dojem je velmi důležitý, proto dbejte při výběru i na nejmenší detaily. Vytvořte pro své hosty místo, kam se budou rádi vracet.

3. Typ hostů a délka pobytu - vizuálně příjemné prostředí pro movitější hosty můžete zajistit snadno židlemi s područkami nebo rovnou křeslem, díky tomu u Vás stráví více času. Čisté a zajímavé prostředí pro četnější pohyb hostů lze zajistit pohodlnými židlemi a ergonomickým tvarem. 

4. Kapacita a zóny sezení - v prvé řadě je nutné si určit maximální počet míst k sezení a ty pak následně rozdělit do jednotlivých zón. Důležitým požadavkem je zde při výběru typu sezení výška sedu. K jídelnímu stolu se hodí výška cca 48 cm. Odpočinkové sezení by mělo mít výšku pod 46 cm.

5. Odolné potahy - správnou volbou jsou omyvatelné látky. Výrobci již dnes nabízí množství látek a potahů, které se snadno udržují.

Interiér Vaši restaurace můžete ozvláštnit zámeckým nábytkem, replikami či vdechnout mu vlastního ducha rustikálním stylem. 

Villa-Trevi-Sala-de-Evenimete-2

 21318869_1458932367530509_4343243402860883229_o

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.